Kup koszulkę maratonu i pomagaj Ukrainie

Specjalnie dla uczestników tegorocznej edycji 7R CST MTB Gdynia Maratonu przygotowaliśmy wyjątkowe koszulki marki 4F. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie dla Ukrainy.

Nabycie koszulki możliwe jest przez zawodników w systemie rejestracyjnym. Aby dokonać zakupu należy podczas procesu rejestracji po wyborze dystansu zdecydować się na jedną z wyświetlanych opcji. Trykoty dostępne są w kolorze niebieskim i czarnym w kroju dla Pań (S, M, L) oraz Panów (S, M, L, XL). Ich cena wynosi 59 zł brutto. Odbiór koszulek możliwy będzie w biurze zawodów wraz z odbiorem pakietu startowego.
Koszulki zawierają logo tegorocznej edycji na klatce piersiowej oraz specjalne żółto-niebieskie logo „Gdynia z Wami” z biało-czerwonym akcentem na wzór flagi Polski na lewym rękawku. Na piersi i tylnym barku znajduje się zaś logo producenta.

Przypomnijmy, że już wcześniej w związku z napaścią zbrojną przeciwko wolnej i suwerennej Ukrainie, jako wyraz solidarności oraz wielkiego szacunku dla bohaterskiej postawy społeczeństwa ukraińskiego, Organizator wykluczył możliwość udziału w imprezie obywateli Rosji i Białorusi. Osoby takie zostaną usunięte z listy startowej i nie mogą wziąć udziału w rywalizacji.
Trwają zapisy do w głównej imprezy, która odbędzie się 12 czerwca na dystanse 28, 49 i 76 kilometrów. Rejestracja otwarta jest do 7 czerwca. Nie warto zwlekać jednak do końca rejestracji bowiem od 12 maja cena rośnie o 20 zł. Rejestracja dla dzieci i młodzieży rozpocznie się w terminie późniejszym. Szczegóły dostępne są na stronie www.mtbgdyniamaraton.pl w zakładce „Rejestracja”.

© made with 💚 by greenART