Wysoki poziom, świetna sportowa atmosfera i emocje na trasie – to najkrótsze podsumowanie gdyńskiego maratonu XCM – pierwszego w historii w rodzinie Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Zwyciężyli w niej Jakub Zamroźniak (JBG-2 CRYOSPACE) i Aleksandra Andrzejewska (CST ACCENT MTB TEAM), którzy zainkasowali 600 euro i 80 punktów w klasyfikacji UCI.  

Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to teraz jeszcze łatwiej możecie zapoznać się z racebookiem, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje przed kolarskim weekendem w Gdyni.

Nadchodzi weekend, na który z utęsknieniem czekają entuzjaści dwóch kółek nie tylko z regionu, ale i całego kraju. Szesnasta edycja 7R CST MTB Gdynia Maratonu to wydłużona trasa, rekordowe nagrody finansowe i moc atrakcji poprzedzonych imprezą towarzyszącą dla dzieci – przed nami kolarskie święto w Gdyni.

W najbliższą sobotę 18 września gdyńskie lasy i tereny wokół Gdynia Areny ponownie staną się miejscem zmagań najmłodszych miłośników rywalizacji na dwóch kółkach, którzy wystartują w kolejnej edycji MTB Gdynia Kids. Adepci dwóch kółek swoje siły sprawdzać będą mogli na specjalnie przygotowanych trasach, odpowiednich dla ich kategorii wiekowych i poziomu zaawansowania.

Strona 1 z 5