Palące słońce nie przeszkodziło uczestnikom zmagań 7R CST MTB Gdynia Maratonu, którzy w Gdyni wspięli się na szczyt swoich umiejętności. Na mecie najważniejsze rozstrzygnięcia przypominają te z ubiegłego roku – całe podium wśród mężczyzn należało do JBG-2 CryoSpace Team. Tym razem pierwszy na metę wjechał Paweł Bernas. Wśród pań, podobnie jak przed rokiem, zwyciężyła Aleksandra Andrzejewska z CST Accent MTB Team. Przez weekend Gdynia gościła blisko 1000 zawodników!

To był dzień pełen uśmiechu i sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim wyśmienitej zabawy w rodzinnym gronie – tak najkrócej można opisać dzisiejszy ABUS Kids Race. W zawodach będących preludium 7R CST MTB Gdynia Maratonu wystartowało ponad pół tysiąca dzieci.

Po niesamowitych sportowych emocjach, fantastycznych meczach i zaciętych akcjach, które miały miejsce w ubiegłorocznym turnieju siatkówki Aktywna Plaża, z przyjemnością wracamy do tamtych dni i informujemy, że termin tegorocznych zawodów to 22-24 lipca. Dodatkowo rozszerzyliśmy kategorie wiekowe i zapraszamy najmłodszych miłośników plażowej piłki siatkowej. Zapisy trwają.

Strona 1 z 8