Rejestracja do Abus MTB Kids Race otwarta

Do klawiatur, gotowi, start! Rejestracja na zawody dla dzieci i młodzieży jest już otwarta! Sponsorem tego wydarzenia będzie producent zabezpieczeń Abus.

Tegoroczny 7R CST MTB Gdynia Maraton poprzedzi wyścig dla młodych adeptów kolarstwa. Wystartowała rejestracja na Abus MTB Kids Race, który odbędzie się 11 czerwca. Zapisy trwać będą do 7 czerwca.

Rywalizacja najmłodszych odbędzie się w sąsiedztwie Gdynia Areny. Czeka ich pojedyncza pętla o długości 500 metrów. Zawody kategorii od 7 do 18 roku życia rozpoczną się u stóp gdyńskiej hali i toczyć się będą wśród okolicznych wzniesień i leśnych duktów. Wraz z wiekiem rosnąć będzie poziom trudności i pokonywane dystanse. Najstarszych – Juniorów – czekać będą trzy pętle liczące w sumie 7 kilometrów i 320 metrów.

Trasy zawodów:

Opłaty startowe wynoszą 20 i 30 zł. Pierwsze dotyczącą dzieci do 6 lat, których start odbywa się pod bacznym okiem rodziców i prowadzony jest bez pomiaru czasu. Druga zaś obejmuje wszystkich od 7 roku życia. Nie warto zwlekać, ceny podobnie jak dzieci, rosną szybko. Dokładnie 12 maja o północy do obydwu opłat doliczyć trzeba będzie 10 zł. Zapisy elektroniczne potrwają do 7 czerwca.

Szczegóły dostępne są na stronie www.mtbgdyniamaraton.pl w zakładce „Rejestracja”.

Przypominamy, że nieustannie trwa rejestracja do wyścigu UCI i startów dla dorosłych w ramach 7R CST MTB Gdynia Maratonu, które odbędą się 12 czerwca na dystansach 28, 49 i 76 kilometrów.

Uczestnicy zawodów mogą podczas rejestracji nabywać specjalne koszulki, z których cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie dla Ukrainy.

Link do zapisów na Abus MTB Kids Race: https://dostartu.pl/7r-cst-mtb-gdynia-kids-v7380

© made with 💚 by greenART